Bunkr 67 - Venek

Pohled na Bunkr 67 a okolí bunkru

Blíží se Vánoce a Vy stále přemýšlíte nad tím nejlepším dárkem pod stromeček? Máte doma dobrodruha, pro kterého je výběr ideálního dárku 3x složitější? Pokud jste dvakrát kývli hlavou, jste na správném místě!

Darujte speciální zážitek s přespáním v bunkru z 2. světové války. Jedinečná atmosféra, která vlévá adrenalin do žil, nebo úžasná a uklidňující samota. To vše čeká na každého, kdo se rozhodne pro netradiční pobyt v přírodě.

Naše bunkry

Na výběr je hned z několika autentických bunkrů na různých místech po České republice. Každý z bunkrů nabízí specifickou atmosféru díky svému okolí, jako je například osobitý Bunkr 67, který se nachází v nádherné oblasti Českého Středohoří, nebo odlehlý Bunkr 36, který najdete v blízkosti přírodního parku Česká Kanada, kde nabízíme možnost pronájmu terénní čtyřkolky pro více zážitků.

 

 

Vybavení bunkrů

Každý bunkr je zásobován energií ze solárních panelů a najdete zde základní vybavení jako například:

  • menší postel pro dvě osoby
  • krbová kamna se zásobou dřeva
  • kanystr s 20l užitkové vody
  • měnič na 220V s možností připojení zařízení do 150W
  • a další nezbytnosti důležité k „přežití“

Něteré bunkry jsme vybavily moderněji a lze zde sledovat televizi a využívat Wi-Fi připojení. Detailní informace a komplexní popis vybavení každého bunkru najdete v popisu na webových stránkách.

Voucher nebo rezervace?

Zážitky je možné přímo rezervovat na konkrétním datum, ale jako ideální dárek k Vánocům doporučujeme voucher. Vybírat můžete z více kombinací, případně nás kontaktujte a připravíme Vám voucher na pobyt v bunkru podle Vašich představ.

Doufáme, že jsme Vám s výběrem dárku pro manžela, manželku, bratra, nebo i tatínka pomohli a Vy už jen můžete v klidu čekat na příchod Vánoc s vědomím, že jste na nikoho nezapomněli, nebo zapomněli?