Bunkr 37

Březí u Mikulova
RezervovatKoupit voucher

Parkování

do 10 metrů

220V

Z obnovitelných zdrojů

Voda

20l užitkové vody

2 osoby

170x200

TV

připojení USB

Dynamický, promyšlený, vzrušující, to a více jiného jsou synonyma rekonstruovaného bunkru vzor 37. Nádherné prostředí oblasti Pálavy na jižní Moravě nabízí kromě rozlehlých vinic, útulných sklípků i nespočet kulturních a sportovních aktivit. Ze samotného bunkru je kousek nádherné město Mikulov s výraznou dominantou- barokním zámkem. Aktivní vyžití naleznete v nedalekém Aqualend Moravia, který je na břehu nádrže Vodní Mlýny. Ve vzdálenosti 20 km naleznete světový unikát v podobě nejrozsáhlejší komponované krajiny (283,09 km ) a to Lednicko-valtický areál zapsaný do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Samotný Bunkr 37 je dostupný autem po zpevněné komunikaci a je možné parkovat přímo u objektu. Bunkr napájí zelená energie ze solární panelu umístěném na bývalém vojenském vysílači, který se nyní tyčí vysoko nad bunkrem. Uvnitř naleznete postel pro dvě osoby (celkový počet lidí je na Vás), TV s možností připojení vlastního USB, zabudovaný bluetooth reproduktor, krbová kamna se zásobou dřeva, kanystr s 20l užitkové vody, led osvětlení, měnič na 220V s možností připojit zařízení do 150W, plynový vařič, základní nádobí a mnoho dalšího.

Před bunkrem je možné využít posezení s ohništěm. K dispozici je grilovací mřížka. Toaleta je realizována suchým WC, které je jen pár kroků od objektu. O Vaši bezpečnost se stará automatické foto zařízení zabírající okolí bunkru se záznamem a pro vaše soukromí bez možnosti online sledování. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni ve vlastním pelíšku.

Poloha a přístupnost bunkru vytváří ideální startovací pozici na podnikání výletu do okolí na kole, autem či na motorce.

Přijďte si užít nevšední zážitek do Bunkru 37.

Odkaz na přesnou pozici Bunkru 37

Bunkr se nachází v obci Březí u Mikulova na polní cestě která pokračuje z ulice Větrná.

48°49’5.676″N, 16°34’34.845″E

Bunkr 37