Bunkr 36

Županovice u Dešné
RezervovatKoupit voucher

Parking

300 - 800 metru

220V

Z obnovitelných zdroju

Voda

20l užitkové vody

2 osoby

140x200 - nepravidelný tvar

Klid

Na samotě u lesa

Rezervujte si e-čtyřkolku

Klid, příroda, soukromí dělá z Bunkru 36 ideální místo pro Váš odpočinek. Nachází se na vyvýšeném místě rozhraní lesa s výhledem do krajiny. Přilehlý les je ideální na krátké procházky, při kterých si můžete nasbírat houby, maliny a lesní jahody, které v sezoně kolem rostou. Přes kopec je obec Písečné nově rekonstruovaným zámkem. Výlet na kole můžete naplánovat přes přilehlou oblast přírodního parku České Kanady. Za návštěvu určitě stojí malebné město Slavonice s množstvím bohatě zdobených měšťanských domů. Pokud vyrazíte na východ můžete navštívit hrad Bítov nebo zámek Vranov nad Dyjí s impozantním Sálem předků.

Bunkr 36 není přímo dostupný autem. Auto můžete nechat zaparkované na některém z doporučených míst viz mapa a zbylý kousek dojít pěšky. Bunkr zásobuje energie ze solárního panelu. Uvnitř naleznete menší postel pro dvě osoby (celkový počet lidí v objektu a mimo něj je na Vás), krbová kamna se zásobou dřeva, kanystr s 20l užitkové vody, led osvětlení, měnič na 220V s možností připojit zařízení do 150W, plynový vařič, základní nádobí a mnoho dalšího.

Před bunkrem je možné využít posezení s venkovním osvětlením. Toaleta je realizována suchým WC, které je 50m od objektu. O Vaši bezpečnost se stará automatické foto zařízení zabírající okolí bunkru se záznamem a pro vaše soukromí bez možnosti online sledování. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni ve vlastním pelíšku.

Vyzkoušejte dobrodružný zážitek v Bunkru 36.

Odkaz na přesnou pozici Bunkru 36

Odkaz na mapu doporučených míst k zaparkování

Bunkr se nachází západně od obce Županovice u Dešné

48°57’22.159″N, 15°29’26.687″E

Bunkr 36