Bunkr 36 B

Županovice u Dešné
RezervovatKoupit voucher

Parking

300 - 800 metru

220V

Z obnovitelných zdroju

Voda

20l užitkové vody

2 osoby

140x200 - nepravidelný tvar

Klid

Na samotě u lesa

Rezervujte si e-čtyřkolku

Rozhled, širé lány a vstup ze shora, to je náš další bunkr vzor 36 tentokrát označený 36 B. Nachází se 100 m od Bunkru 36 A. Vnitřní uspořádání a vybavení je velmi podobné objektu 36 A. Největším rozdílem je ve způsobu vstupu. Vstupujete shora 2,5 m hlubokou šachtou. Stísněného prostoru se ale bát nemusíte, celá čelní strana se střílnami je nad terénem a ze střílen máte rozhled na kilometry daleko. Vzhledem k tomuto přístupu doporučujeme spíše pro zkušenější #bunkeringology, kteří tento způsob zaujme. Bunkr lze plnohodnotně využít jako samostatný objekt, s veškerým vybavením jako je ohniště, posezení a suché WC. nebo v kombinaci s Bunkrem 36 v případě, že chcete přijet ve větší skupině.

Přilehlý les je vhodný na krátké procházky. Výlet na kole můžete naplánovat přes oblast přírodního parku České Kanady. Za návštěvu určitě stojí malebné město Slavonice s množstvím bohatě zdobených měšťanských domů. Pokud vyrazíte na východ můžete navštívit hrad Bítov nebo zámek Vranov nad Dyjí s impozantním Sálem předků.

Bunkr 36 B není dostupný autem. Auto můžete nechat zaparkované na některém z doporučených míst viz mapa a zbylý kousek dojít pěšky, nebo si zarezervovat e-čtyřkolku a přímo na bunkr dojet. Bunkr 36 B zásobuje energie ze solárního panelu. Uvnitř naleznete menší postel pro dvě osoby (celkový počet lidí v objektu a mimo něj je na Vás), krbová kamna se zásobou dřeva, kanystr s 20l užitkové vody, led osvětlení, měnič na 220V s možností připojit zařízení do 150W, plynový vařič, základní nádobí a mnoho dalšího.

Před bunkrem je možné využít posezení s venkovním osvětlením. Toaleta je realizována suchým WC, které je 50m od objektu. O Vaši bezpečnost se stará automatické foto zařízení zabírající okolí bunkru se záznamem a pro vaše soukromí bez možnosti online sledování. Vyzkoušejte dobrodružný zážitek v Bunkru 36 B. Vaši domácí mazlíčci jsou vítáni ve vlastním pelíšku.

Odkaz na přesnou pozici Bunkru 36 B

Odkaz na mapu doporučených míst k zaparkování

Bunkr se nachází západně od obce Županovice u Dešné

48.9568242N, 15.4903311E

Bunkr 36 B