Bunkr vzor 36 v Županovicích u Dešné.

Renovovaný bunkr vzor 36 se nachází na vyvýšeném místě hranice lesa a pole s krásným rozhledem do krajiny. V celém bunkru se prolíná dobové zařízení s moderními technologiemi. Tento objekt je z energetického hlediska soběstačný. Uvnitř naleznete rohovou postel, krbová kamna, barový stůl, vojenské bedny, led osvětlení, plynový vařič, zásobu vody, dobové fotografie. Můžete také využít ozvučení s bluetooth konektivitou. Vedle bunkru je ohniště pro grilování s posezením a zásoba dřeva. Venkovní prostor je osazen led reflektory pro noční využití.

Přilehlý les je vhodný na procházky a odpočinek. V okolí je množství dalších bunkrů k prozkoumání. Okolní krajina je velmi vhodná pro cyklistiku s velkým počtem polních cest, silnic s nízkým provozem a terénem s malým převýšením.

20m od bunkru naleznete suché WC.

Přesné umístění bunkru na mapě.
Bod na mapě.

Jelikož k objektu nevede žádná zpevněná cesta, je v případě příjezdu automobilem nutné zaparkovat na vyznačených bodech v mapě a dojít pěšky.
Mapa parkovacích míst.

ZAKOUPIT VOUCHER

Po zakoupení obdržíte tištěný a zalaminovaný voucher. Jeho kopii Vám samozřejmě zašleme také v elektronické podobě.

ZAREZERVUJTE SI ZÁŽITEK NYNÍ

Zarezervujte si zažítek zakoupený pomocí voucherů ze Slevomatu a Bunkeringu.

Bunkr vzor 36

Vytipovali jsme pro Vás několik zajímavostí v okolí, které si jistě nenechte ujít.

Slavonické podzemí

Nachází se hlavně pod nám. Míru a též pod Horním nám. Jedná se o sklepy, které se začaly budovat pod jednotlivými domy již ve 14. století a v 15. století byly postupně propojovány systémem chodem. Na výběr jsou dvě trasy.

Náměstí Míru Slavonice

Zdobí ho měšťanské domy s jednoduchými, ale pestrými sgrafitovými fasádami. Známý je i dům čp. 480, jehož přízemí skrývá vějířovou sklípkovou klenbu, která bývá nazývána „diamantová“. Dále tu uvidíte barokní morový sloup a čtyřbokou kamennou kašnu.

Bítov

Jeden z nejstarších a nejromantičtějších hradů u nás stojí na ostrohu nad vodami Vranovské přehrady. Většina hradních interiérů je upravena novogoticky, nábytek se sice v plné míře nedochoval, byl však stylově doplněn svozem z okolních míst.

Bunkr vzor 36

Bítov

Vranov nad Dyjí

Národní park Podyjí

Třeboňsko

Novohradské hory

Nové Hrady

Telč